• İstanbul27 °C
  • Ankara26 °C
  • İzmir28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Partiden Osmanlı Ocakları açıklaması
2015-09-12 13:55:22

Ak Parti'den 'Osmanlı Ocakları' açıklaması

Ekrem Erdem, son dönem HDP binalarının basılması ve yakılması olayları ile sık sık gündeme gelen 'Osmanlı Ocakları' ile partileri arasında duygusal...
Ekrem Erdem, son dönem HDP binalarının basılması ve yakılması olayları ile sık sık gündeme gelen 'Osmanlı Ocakları' ile partileri arasında duygusal ya da resmi bir bağ olmadığını söyledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Osmanlı Ocakları ile Ak Parti arasında ilişki olduğu iddialarını şu sözlerle değerlendirdi: 

 

“Osmanlı Ocakları ile en ufak uzaktan yakından bir ilgimiz yok. Birileri bir araya gelmiş, Osmanlı Ocakları diye kendilerine bir isim takmışlar, bunların bizim partimizle en ufak bir duygusal ve resmi bağı yoktur. Bizimle ilgili göstermek kasıt taşıyor. Türkiye’nin en büyük gençlik teşkilatlarından bir tanesi Ak Parti Gençlik Kolları’dır. Onun dışında da birtakım, bizimle paralel hareket eden STK’lar var, sivil toplum örgütleri, gençlerimiz, kadın teşkilatlarımız var ama Osmanlı Ocakları ile böyle bir bağlantımız yoktur.” 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim