• İstanbul19 °C
  • Ankara24 °C
  • İzmir29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKPnin Milletvekili Aday Listesi - Tüm İller
2015-09-18 15:55:07

AKP'nin Milletvekili Aday Listesi - Tüm İller

AK Parti'nin tüm illerde milletvekiliği için aday gösterdiği isimlerin listesi:İL ADAY SIRA NO AD SOYADAdana 1 Ömer ÇelikAdana 2 Necdet ÜnüvarAdana 3 Fatma...
AK Parti'nin tüm illerde milletvekiliği için aday gösterdiği isimlerin listesi:

İL ADAY SIRA NO AD SOYAD
Adana 1 Ömer Çelik
Adana 2 Necdet Ünüvar
Adana 3 Fatma Güldemet Sarı
Adana 4 Talip Küçükcan
Adana 5 Mehmet Şükrü Erdinç
Adana 6 Tamer Dağlı
Adana 7 Mehmet Sağlam
Adana 8 Ahmet Zenbilci
Adana 9 Müberra Kara
Adana 10 Hasan Hüseyin Kuşcu
Adana 11 Hasan Berzan Toprak
Adana 12 Zekeriye Yıldızoğlu
Adana 13 Mehmet Akif Dostbil
Adana 14 İbrahim Dölek

Adıyaman 1 Ahmet Aydın
Adıyaman 2 Adnan Boynukara
Adıyaman 3 İbrahim Halil Fırat
Adıyaman 4 Salih Fırat
Adıyaman 5 Yakup Taş

Afyonkarahisar 1 Veysel Eroğlu
Afyonkarahisar 2 Ali Özkaya
Afyonkarahisar 3 Hatice Dudu Özkal
Afyonkarahisar 4 Mehmet Koca
Afyonkarahisar 5 Cengiz Sağlam

Ağrı 1 Cesim Gökçe
Ağrı 2 İsmail Oğur
Ağrı 3 Erhan Tenekeci
Ağrı 4 Zeynel Abidin Çakır

Amasya 1 Mehmet Naci Bostancı
Amasya 2 Haluk İpek
Amasya 3 Avni Erdemir

Ankara -1 1 Ali Babacan
Ankara -1 2 Yalçın Akdoğan
Ankara -1 3 Ahmet Gündoğdu
Ankara -1 4 Ali İhsan Arslan
Ankara -1 5 Jülide Sarıeroğlu
Ankara -1 6 Murat Alparslan
Ankara -1 7 Ertan Aydın
Ankara -1 8 Fatih Şahin
Ankara -1 9 Tülay Selamoğlu
Ankara -1 10 Barış Aydın
Ankara -1 11 Ercan Kınacı
Ankara -1 12 Fahri Usta
Ankara -1 13 Devlet Şankazan
Ankara -1 14 Mehtap Toruntay
Ankara -1 15 Hüseyin Ulusal
Ankara -1 16 Hayri Çağır
Ankara -1 17 Emire Balkan
Ankara -1 18 Mehmet Ali Canlı
Ankara-2 1 Cemil Çiçek
Ankara-2 2 Yıldırım Tuğrul Türkeş
Ankara-2 3 Emrullah İşler
Ankara-2 4 Ahmet İyimaya
Ankara-2 5 Lütfiye Selva Çam
Ankara-2 6 Vedat Bilgin
Ankara-2 7 Aydın Ünal
Ankara-2 8 Nevzat Ceylan
Ankara-2 9 Ayhan Yılmaz
Ankara-2 10 Mahmut Sami Mallı
Ankara-2 11 Ahmet Baba
Ankara-2 12 Murat Yıldırım
Ankara-2 13 Neslihan Cenk
Ankara-2 14 Mehmet Akif Kalaycı

Antalya 1 Mevlüt Çavuşoğlu
Antalya 2 Mustafa Köse
Antalya 3 Hüseyin Samani
Antalya 4 Gökcen Özdoğan Enç
Antalya 5 Sena Nur Çelik
Antalya 6 İbrahim Aydın
Antalya 7 Atay Uslu
Antalya 8 İbrahim Türkiş
Antalya 9 Işılay Işıldar Can
Antalya 10 Hakkı Beşkazalı
Antalya 11 Ercan Mekteplioğlu
Antalya 12 İzzet Yılmaz
Antalya 13 Murtaza Tamyürek
Antalya 14 Mustafa Akdeniz

Artvin 1 İsrafil Kışla
Artvin 2 Hayrettin Gülbin

Aydın 1 Mehmet Erdem
Aydın 2 Abdurrahman Öz
Aydın 3 Mustafa Savaş
Aydın 4 Ersin Esenlik
Aydın 5 Metin Yavuz
Aydın 6 Hilmi Yıldırım
Aydın 7 Hakan Çağlar Erürker

Balıkesir 1 Mahmut Poyrazlı
Balıkesir 2 Sema Kırcı
Balıkesir 3 Ali Aydınlıoğlu
Balıkesir 4 Kasım Bostan
Balıkesir 5 Mustafa Canbey
Balıkesir 6 Emin Mehmet Karatan
Balıkesir 7 Hasan Demiraslan
Balıkesir 8 Hasan Şafak

Bilecik 1 Halil Eldemir
Bilecik 2 Ramazan Kurtulmuş

Bingöl 1 Cevdet Yılmaz
Bingöl 2 Enver Fehmioğlu
Bingöl 3 Yusuf Coşkun

Bitlis 1 Vedat Demiröz
Bitlis 2 Mehmet Zeki Peker
Bitlis 3 Ahmet Çelik

Bolu 1 Ali Ercoşkun
Bolu 2 Fehmi Küpçü
Bolu 3 Fatih Metin

Burdur 1 Bayram Özçelik
Burdur 2 Reşat Petek
Burdur 3 Kamil Özcan

Bursa 1 Mehmet Müezzinoğlu
Bursa 2 Efkan Ala
Bursa 3 Emine Yavuz Gözgeç

Bursa 4 Cemalettin Kani Torun
Bursa 5 Hüseyin Şahin
Bursa 6 İsmail Aydın
Bursa 7 Zekeriya Birkan
Bursa 8 Hakan Çavuşoğlu
Bursa 9 Bennur Karaburun
Bursa 10 Muhammet Müfit Aydın
Bursa 11 Osman Mesten
Bursa 12 Mustafa Esgin
Bursa 13 Ahmet Kılıç
Bursa 14 Cennet Cankılıç
Bursa 15 Harun Akın
Bursa 16 Bülent Büke
Bursa 17 Murat Çakır
Bursa 18 Dinçer Akyel

Çanakkale 1 Bülent Turan
Çanakkale 2 Ayhan Gider
Çanakkale 3 Jülide İskenderoğlu
Çanakkale 4 Mehmet Özkurnaz

Çankırı 1 Muhammet Emin Akbaşoğlu
Çankırı 2 Hüseyin Filiz

Çorum 1 Salim Uslu
Çorum 2 Ahmet Sami Ceylan
Çorum 3 Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
Çorum 4 Bekir Horuz

Denizli 1 Nihat Zeybekci
Denizli 2 Sema Ramazanoğlu
Denizli 3 Şahin Tin
Denizli 4 Cahit Özkan
Denizli 5 Osman Yüceliş
Denizli 6 Emin Okkaya
Denizli 7 Muhammed Bekir Ege

Diyarbakır 1 Mehmet Galip Ensarioğlu
Diyarbakır 2 Ebubekir Bal
Diyarbakır 3 Yunus Memiş
Diyarbakır 4 Beran Çelik
Diyarbakır 5 Tahsin Arslan
Diyarbakır 6 Netice Arslan
Diyarbakır 7 Şafak Yontürk
Diyarbakır 8 Alaattin Parlak
Diyarbakır 9 Mehmet Fatih Kayhan
Diyarbakır 10 Aziz Alper Biten
Diyarbakır 11 Neşet Özden

Edirne 1 Rafet Sezen
Edirne 2 Mustafa Mercan
Edirne 3 Fahrettin Savcı

Elazığ 1 Tahir Öztürk
Elazığ 2 Metin Bulut
Elazığ 3 Ömer Serdar
Elazığ 4 Ejder Açıkkapı

Erzincan 1 Sebahattin Karakelle
Erzincan 2 Serkan Bayram

Erzurum 1 Recep Akdağ
Erzurum 2 Mustafa Ilıcalı
Erzurum 3 Zehra Taşkesenlioğlu
Erzurum 4 İbrahim Aydemir
Erzurum 5 Orhan Deligöz
Erzurum 6 Ahmet Yaptırmış

Eskişehir 1 Nabi Avcı
Eskişehir 2 Harun Karacan
Eskişehir 3 Emine Nur Günay
Eskişehir 4 Yetkin Tetik
Eskişehir 5 Ali Demirel
Eskişehir 6 Yılmaz Altın

Gaziantep 1 Mehmet Şimşek
Gaziantep 2 Abdulhamit Gül
Gaziantep 3 Ahmet Uzer
Gaziantep 4 Şamil Tayyar
Gaziantep 5 Canan Candemir Çelik
Gaziantep 6 Abdullah Nejat Koçer
Gaziantep 7 Abdulkadir Yüksel
Gaziantep 8 Mehmet Erdoğan
Gaziantep 9 Ali Şahin
Gaziantep 10 Fikret Murat Tural
Gaziantep 11 Muhammed Hakan Tanrıöver
Gaziantep 12 Selami Yetkinşekerci

Giresun 1 Nurettin Canikli
Giresun 2 Cemal Öztürk
Giresun 3 Sabri Öztürk
Giresun 4 Adem Tatlı

Gümüşhane 1 Hacı Osman Akgül
Gümüşhane 2 Cihan Pektaş

Hakkari 1 Ahmet Budak
Hakkari 2 Emrullah Gür
Hakkari 3 Abdulmecit Tarhan

Hatay 1 Adem Yeşildal
Hatay 2 Orhan Karasayar
Hatay 3 Mehmet Öntürk
Hatay 4 Fevzi Şanverdi
Hatay 5 Hacı Bayram Türkoğlu
Hatay 6 Filiz Özçörekçi
Hatay 7 İbrahim Naci Yapar
Hatay 8 Mehmet Hacıoğlu
Hatay 9 Canan Kahraman
Hatay 10 Ahmet Demirtaş

Isparta 1 Süreyya Sadi Bilgiç
Isparta 2 Sait Yüce
Isparta 3 Haydar Kemal Kurt
Isparta 4 Gülsüm Tunçbilek

Mersin 1 Lütfi Elvan
Mersin 2 Yılmaz Tezcan
Mersin 3 Ali Cumhur Taşkın
Mersin 4 Hacı Özkan
Mersin 5 Zeynep Gül Yılmaz
Mersin 6 Alpaslan Gürgenç
Mersin 7 Halit Çortul
Mersin 8 Taner Boz
Mersin 9 Nafiz Deniz
Mersin 10 Koral Parça
Mersin 11 Adem Ali Keskin

İstanbul-1 1 İsmail Kahraman
İstanbul-1 2 Mustafa Ataş
İstanbul-1 3 Mihrimah Belma Satır
İstanbul-1 4 Erol Kaya
İstanbul-1 5 Ahmet Berat Çonkar
İstanbul-1 6 Berat Albayrak
İstanbul-1 7 İsmet Uçma
İstanbul-1 8 Metin Külünk
İstanbul-1 9 Ravza Kavakcı Kan
İstanbul-1 10 Azmi Ekinci
İstanbul-1 11 Osman Boyraz
İstanbul-1 12 Hasan Turan
İstanbul-1 13 Hasan Sert
İstanbul-1 14 Mehmet Ali Pulcu
İstanbul-1 15 Hurşit Yıldırım
İstanbul-1 16 Hulusi Şentürk
İstanbul-1 17 Orhan Birdal
İstanbul-1 18 Şebnem Kocakelçi
İstanbul-1 19 Hakkı Şanlı
İstanbul-1 20 Erdal Yılmaz
İstanbul-1 21 Ayşe Kartal
İstanbul-1 22 Mustafa Demiral
İstanbul-1 23 Mustafa Özmen
İstanbul-1 24 Hacer Aktürk
İstanbul-1 25 Alim Erdemir
İstanbul-1 26 Coşkun Koç
İstanbul-1 27 Hasan Ekmen
İstanbul-1 28 Ayser Soy
İstanbul-1 29 Muhammet Ali Kumru
İstanbul-1 30 Mehmet Hüsrev
İstanbul-1 31 Ramazan Bulum

İstanbul-2 1 Hayati Yazıcı
İstanbul-2 2 Volkan Bozkır
İstanbul-2 3 Burhan Kuzu
İstanbul-2 4 Ayşe Nur Bahçekapılı
İstanbul-2 5 Fatma Betül Sayan Kaya
İstanbul-2 6 Ekrem Erdem
İstanbul-2 7 Aziz Babuşcu
İstanbul-2 8 Durmuş Ali Sarıkaya
İstanbul-2 9 Şirin Ünal
İstanbul-2 10 Fatma Benli
İstanbul-2 11 Hüseyin Bürge
İstanbul-2 12 Haydar Ali Yıldız
İstanbul-2 13 Ahmet Hamdi Çamlı
İstanbul-2 14 Markar Eseyan
İstanbul-2 15 Oktay Saral
İstanbul-2 16 Cemal Vanlıoğlu
İstanbul-2 17 Ayşegül Esra Atik
İstanbul-2 18 Perihan Toğay
İstanbul-2 19 Erol Adayılmaz
İstanbul-2 20 Yavuz Değirmenci
İstanbul-2 21 Gülver Erdem
İstanbul-2 22 Mehmet Akif Köse
İstanbul-2 23 Ömer Faruk Aydemir
İstanbul-2 24 Buğra Babur
İstanbul-2 25 Mahmut Bayat
İstanbul-2 26 Emre Ete

İstanbul-3 1 Mehmet Mehdi Eker
İstanbul-3 2 Mustafa Şentop
İstanbul-3 3 Mehmet Doğan Kubat
İstanbul-3 4 Serap Yaşar
İstanbul-3 5 Feyzullah Kıyıklık
İstanbul-3 6 Mehmet Muş
İstanbul-3 7 Nureddin Nebati
İstanbul-3 8 Mehmet Metiner
İstanbul-3 9 Harun Karaca
İstanbul-3 10 Tülay Kaynarca
İstanbul-3 11 Mustafa Yeneroğlu
İstanbul-3 12 Erkan Kandemir
İstanbul-3 13 Halis Dalkılıç
İstanbul-3 14 Mürteza Zengin
İstanbul-3 15 Yıldız Seferinoğlu
İstanbul-3 16 Abdullah Başcı
İstanbul-3 17 Yunus Ergüne
İstanbul-3 18 Tülin Mazlumoğlu Kestan
İstanbul-3 19 Ahmet Aydın
İstanbul-3 20 Hatice Kübra Öztürk
İstanbul-3 21 Abdullah Sadıksoy
İstanbul-3 22 Müzemmil Hevadpal
İstanbul-3 23 Resul Kurt
İstanbul-3 24 Yeşil Aytulum Turut
İstanbul-3 25 Zekiye Çapan
İstanbul-3 26 Murat Çelik
İstanbul-3 27 Memet Emin Ertekin
İstanbul-3 28 Hasene Çapar
İstanbul-3 29 Haşim Taşkıran
İstanbul-3 30 Yasin Zülbaharoğlu
İstanbul-3 31 Hüseyin Koyuncu

İzmir-1 1 Binali Yıldırım
İzmir-1 2 Mahmut Atilla Kaya
İzmir-1 3 Hüseyin Kocabıyık
İzmir-1 4 Necip Kalkan
İzmir-1 5 Cemal Bekle
İzmir-1 6 Ayşe Engür
İzmir-1 7 Fevzi Bayram
İzmir-1 8 Maksut Karaosman
İzmir-1 9 Mehmet İlkbahar
İzmir-1 10 Gürbüz Akbulut
İzmir-1 11 Zerrin Kara
İzmir-1 12 Ahmet Eroğlu
İzmir-1 13 Enes Uzunlar

İzmir-2 1 Fatma Seniha Nükhet Hotar
İzmir-2 2 Mustafa İbrahim Turhan
İzmir-2 3 Hamza Dağ
İzmir-2 4 Kerem Ali Sürekli
İzmir-2 5 Nesrin Ulema
İzmir-2 6 Tansu Kaya
İzmir-2 7 Bilal Kırkpınar
İzmir-2 8 Ali Sedat Şenbaş
İzmir-2 9 Meltem Ergin
İzmir-2 10 Veysel Güldoğan
İzmir-2 11 Emin Sefa Kayacan
İzmir-2 12 Hale Yıldız
İzmir-2 13 Cemal Bahçıvan

Kars 1 Ahmet Arslan
Kars 2 Yusuf Selahattin Beyribey
Kars 3 Suat Ögel

Kastamonu 1 Hakkı Köylü
Kastamonu 2 Metin Çelik
Kastamonu 3 Murat Demir

Kayseri 1 Mehmet Özhaseki
Kayseri 2 Taner Yıldız
Kayseri 3 Mustafa Elitaş
Kayseri 4 İsmail Tamer
Kayseri 5 Hülya Nergis
Kayseri 6 İsmail Emrah Karayel
Kayseri 7 Sami Dedeoğlu
Kayseri 8 Avşar Aslan
Kayseri 9 Kadir Can Gökalp

Kırklareli 1 Selahattin Minsolmaz
Kırklareli 2 Turhan Altıntel
Kırklareli 3 Aytaç Aksoy

Kırşehir 1 Salih Çetinkaya
Kırşehir 2 Mikail Arslan

Kocaeli 1 Fikri Işık
Kocaeli 2 Radiye Sezer Katırcıoğlu
Kocaeli 3 Zeki Aygün
Kocaeli 4 İlyas Şeker
Kocaeli 5 Mehmet Akif Yılmaz
Kocaeli 6 Sami Çakır
Kocaeli 7 Cemil Yaman
Kocaeli 8 Ayşe Müge Olşen
Kocaeli 9 Halit Çokan
Kocaeli 10 Erkan Aksoy
Kocaeli 11 Şener İnce

Konya 1 Ahmet Davutoğlu
Konya 2 Mustafa Baloğlu
Konya 3 Hüsnüye Erdoğan
Konya 4 Ahmet Sorgun
Konya 5 Ziya Altunyaldız
Konya 6 Muhammet Uğur Kaleli
Konya 7 Leyla Şahin Usta
Konya 8 Mehmet Babaoğlu
Konya 9 Abdullah Ağralı
Konya 10 Halil Etyemez
Konya 11 Hacı Ahmet Özdemir
Konya 12 Ömer Ünal
Konya 13 Mustafa Efe
Konya 14 Ahmet Özdoğan
Kütahya 1 Mustafa Şükrü Nazlı

Kütahya 2 Vural Kavuncu
Kütahya 3 İshak Gazel
Kütahya 4 Ahmet Tan

Malatya 1 Öznur Çalık
Malatya 2 Taha Özhan
Malatya 3 Mustafa Şahin
Malatya 4 Nurettin Yaşar
Malatya 5 Bülent Tüfenkci
Malatya 6 Ufuk Önalan

Manisa 1 Selçuk Özdağ
Manisa 2 Recai Berber
Manisa 3 Uğur Aydemir
Manisa 4 Murat Baybatur
Manisa 5 İsmail Bilen
Manisa 6 Güzide İçen Kasap
Manisa 7 Ergün Karaoğlu
Manisa 8 Ozan Erdem
Manisa 9 Nevzat Büküm

Kahramanmaraş 1 Mahir Ünal
Kahramanmaraş 2 Veysi Kaynak
Kahramanmaraş 3 Nursel Reyhanlıoğlu
Kahramanmaraş 4 Celalettin Güvenç
Kahramanmaraş 5 Mehmet Uğur Dilipak
Kahramanmaraş 6 Mehmet İlker Çitil
Kahramanmaraş 7 İmran Kılıç
Kahramanmaraş 8 Oğuzkan Güzel

Mardin 1 Orhan Miroğlu
Mardin 2 Süleyman Bölünmez
Mardin 3 Süleyman Çelik
Mardin 4 Abdullah Erin
Mardin 5 Veysi Kaya
Mardin 6 Ahmet Kaya

Muğla 1 Hasan Özyer
Muğla 2 Nihat Öztürk
Muğla 3 Elvan Göçer
Muğla 4 Muhittin Kayabaşı
Muğla 5 Mehmet Tire
Muğla 6 İsmail

Muş 1 Mehmet Emin Şimşek
Muş 2 Abdulselam Er
Muş 3 Medeni Çağlar

Nevşehir 1 Mustafa Açıkgöz
Nevşehir 2 Murat Göktürk
Nevşehir 3 Ebubekir Gizligider

Niğde 1 Alpaslan Kavaklıoğlu
Niğde 2 Erdoğan Özegen
Niğde 3 Yaşar Ataç

Ordu 1 Numan Kurtulmuş
Ordu 2 Oktay Çanak
Ordu 3 Metin Gündoğdu
Ordu 4 Ergün Taşcı
Ordu 5 Mehmet Kara

Rize 1 Hasan Karal
Rize 2 Hikmet Ayar
Rize 3 Osman Aşkın Bak

Sakarya 1 Ayhan Sefer Üstün
Sakarya 2 Şaban Dişli
Sakarya 3 Mustafa İsen
Sakarya 4 Ali İhsan Yavuz
Sakarya 5 Recep Uncuoğlu
Sakarya 6 Nuray Sağıroğlu
Sakarya 7 Recep Hacıeyüpoğlu

Samsun 1 Akif Çağatay Kılıç
Samsun 2 Çiğdem Karaaslan
Samsun 3 Ahmet Demircan
Samsun 4 Fuat Köktaş
Samsun 5 Hasan Basri Kurt
Samsun 6 Orhan Kırcalı
Samsun 7 Yılmaz Hocaoğlu
Samsun 8 Hüseyin Avni Çatal
Samsun 9 Adem Tuncer

Siirt 1 Yasin Aktay
Siirt 2 Feyzi Sevgili
Siirt 3 Lokman Özcan

Sinop 1 Nazım Maviş
Sinop 2 Cengiz Tokmak

Sivas 1 İsmet Yılmaz
Sivas 2 Hilmi Bilgin
Sivas 3 Selim Dursun
Sivas 4 Mehmet Habib Soluk
Sivas 5 Hakan Akkaş

Tekirdağ 1 Mustafa Yel
Tekirdağ 2 Ayşe Doğan
Tekirdağ 3 Metin Akgün
Tekirdağ 4 Ali Gümüş
Tekirdağ 5 Ömer Karadeniz
Tekirdağ 6 Adnan Argan

Tokat 1 Coşkun Çakır
Tokat 2 Zeyid Aslan
Tokat 3 Celil Göçer
Tokat 4 Yusuf Beyazıt
Tokat 5 Mustafa Arslan

Trabzon 1 Süleyman Soylu
Trabzon 2 Muhammet Balta
Trabzon 3 Ayşe Sula Köseoğlu
Trabzon 4 Adnan Günnar
Trabzon 5 Salih Cora
Trabzon 6 Ergin Aydın

Tunceli 1 Metin Levent Yıldız
Tunceli 2 Ali Ulvi Seyrek

Şanlıurfa 1 Faruk Çelik
Şanlıurfa 2 Mehmet Kasım Gülpınar
Şanlıurfa 3 Halil Özcan
Şanlıurfa 4 Ahmet Eşref Fakıbaba
Şanlıurfa 5 Mehmet Ali Cevheri
Şanlıurfa 6 Mehmet Akyürek
Şanlıurfa 7 İbrahim Halil Yıldız
Şanlıurfa 8 Mahmut Kaçar
Şanlıurfa 9 Kemalettin Yılmaztekin
Şanlıurfa 10 Abdurrahman Nüvit Yetkin
Şanlıurfa 11 Mehmet Fatih Aksoy
Şanlıurfa 12 Mehmet Arkan

Uşak 1 Mehmet Altay
Uşak 2 Alim Tunç
Uşak 3 Hüseyin Keskin

Van 1 Beşir Atalay
Van 2 Burhan Kayatürk
Van 3 Vahdettin İnce
Van 4 Fatih Çiftci
Van 5 Kayhan Türkmenoğlu
Van 6 Ebubekir Kaçmaz
Van 7 Faruk Alpaslan
Van 8 Ferman Yıldırım

Yozgat 1 Bekir Bozdağ
Yozgat 2 Abdulkadir Akgül
Yozgat 3 Ertuğrul Soysal
Yozgat 4 Yusuf Başer

Zonguldak 1 Hüseyin Özbakır
Zonguldak 2 Faruk Çaturoğlu
Zonguldak 3 Özcan Ulupınar
Zonguldak 4 Akın Kaymak
Zonguldak 5 Aytekin Kazancı

Aksaray 1 İlknur İnceöz
Aksaray 2 Cengiz Aydoğdu
Aksaray 3 Mustafa Serdengeçti

Bayburt 1 Naci Ağbal
Bayburt 2 Şahap Kavcıoğlu

Karaman 1 Recep Konuk
Karaman 2 Recep Şeker

Kırıkkale 1 Ramazan Can
Kırıkkale 2 Abdullah Öztürk
Kırıkkale 3 Mehmet Demir

Batman 1 Ataullah Hamidi
Batman 2 Ziver Özdemir
Batman 3 Murat Çiçek
Batman 4 Adile Gürbüz

Şırnak 1 Arslan Tatar
Şırnak 2 Ömer Demir
Şırnak 3 Cihan Güven
Şırnak 4 Seyhan Akı

Bartın 1 Yılmaz Tunç
Bartın 2 Ahmet Bensiz

Ardahan 1 Orhan Atalay
Ardahan 2 Yunus Baydar

Iğdır 1 Nurettin Aras
Iğdır 2 Mustafa Buluş

Yalova 1 Fikri Demirel
Yalova 2 İlker Karbuz

Karabük 1 Mehmet Ali Şahin
Karabük 2 Burhanettin Uysal

Kilis 1 Reşit Polat
Kilis 2 Mustafa Hilmi Dülger

Osmaniye 1 Suat Önal
Osmaniye 2 Mücahit Durmuşoğlu
Osmaniye 3 Mehmet Remzi Coşkun
Osmaniye 4 Abdullah Belet

Düzce 1 Faruk Özlü
Düzce 2 Fevai Arslan
Düzce 3 Ayşe Keşir

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
TEKNOLOJİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim