• İstanbul20 °C
  • Ankara21 °C
  • İzmir25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Antalya bayraklarla donatıldı
2015-09-14 14:55:04

Antalya bayraklarla donatıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatı ile Antalya’nın dört bir yanı dev bayraklar ile donatıldı.Büyükşehir Belediye Başkanı...
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatı ile Antalya’nın dört bir yanı dev bayraklar ile donatıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatı ile Antalya’nın dört bir yanı dev bayraklar ile donatıldı. Antalya semalarında dalgalanan dev bayraklar teröre ve ülkemizi kaos ortamına sürüklemek isteyenlere verilmiş en güzel cevap olarak nitelendirildi.

 

Yaptığı açıklamalar ile teröre karşı ortak tutum geliştirilmesini isteyen, ülkemizin içine çekilmek istendiği kaos ortamına karşı halka sürekli itidal çağrısı yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya sokaklarını birlik ve beraberliğimizin simgesi olan Türk Bayrakları ile donattı. Türel, gerek sosyal medya, gerek telefon, gerekse belediyeye gelerek bayraklama talebinde bulunan Antalyalılara kayıtsız kalmadı. Çallı, Migros, Cumhuriyet Meydanı ve Otogar Kavşağı gibi şehrin ana arterlerine asılan dev bayraklar kısa süre içinde günün konusu oldu.

 

Sosyal Paylaşım ağlarında kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören dev bayraklar beğeni ile karşılandı. Kullanıcılar Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür etti. Şanlı bayrağımız terör örgütlerine ve Türkiye’de kaos ortamı oluşturmak isteyen çevrelere verilmiş en güzel cevap olarak nitelendirildi.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim