• İstanbul24 °C
  • Ankara17 °C
  • İzmir26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beyoğlunda şehitler için yürüyüş
2015-08-16 19:50:01

Beyoğlu'nda şehitler için yürüyüş

"Şehitler İçin Ayağa Kalkıyoruz" sloganıyla sosyal medya üzerinden örgütlenerek Beyoğlu Tünel'de toplanan bir grup Galatasaray Meydanı'na kadar yürüdü. Yaklaşık...
"Şehitler İçin Ayağa Kalkıyoruz" sloganıyla sosyal medya üzerinden örgütlenerek Beyoğlu Tünel'de toplanan bir grup Galatasaray Meydanı'na kadar yürüdü. 

Yaklaşık 500 kişilik grup, yürüyüş sırasında 'Şehitler ölmez / vatan bölünmez', 'Polise uzanan eller kırılsın', 'Askere uzanan eller kırılsın' ve 'Kahrolsun PKK' şeklinde sloganlar atarken, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' yazılı büyük bir pankart taşıdı. Grupta bulunan kişiler sık sık bozkurt işareti yaparken, bazı kişilerin de başına 'Şehitler Ölmez' yazılı şerit taktıkları görüldü.

Yasemin Yalçın hareket edememeye başladı

Kılıçdaroğlu: "Kim bu ülkeyi daha iyi yönetecekse..."

Şam kan gölüne döndü! En az 82 ölü...

Ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyen grup, Galatasaray Meydanı'ndan Taksim Meydanı'na yürümek isteyince, Galatasaray Lisesi önünde bekleyen polis ekipleri tarafından durduruldu. Bunun üzerine grup, Galatasaray Lisesi önünde saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı'nı söyledi. Ayrıca, grup adına konuşmalar yapıldı. Kalabalık, yaklaşık 45 dakika süren eylemin ardından olaysız şekilde dağıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim