• İstanbul25 °C
  • Ankara20 °C
  • İzmir27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Bahçeli istifa etti mi?
2015-11-01 18:55:03

'Devlet Bahçeli istifa etti' mi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin istifa edip etmediği ile ilgili gelişmeler...Seçimler öncesinde siyaseten kendisini konumlandırdığı ve algılanan...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin istifa edip etmediği ile ilgili gelişmeler...

Seçimler öncesinde siyaseten kendisini konumlandırdığı ve algılanan siyaset tablosu olarak zor günler yaşayacağı belli olan MHP'nin seçimler sonucunda şok oy oranı ve HDP'nin bile altında kalan milletvekili sayısı Devlet Bahçeli'nin istifa edip etmeyeceğini gündeme getirdi. 

En çok Meral Akşener'in liste dışı bırakılması ile eleştiri alan Bahçeli, Tuğrul Türkeş'i AK Parti'ye kaptırmasıyla da şok yaşamıştı. 

Bu gecenin en öneli tartışmalarından birisi Devlet Bahçeli'nin istifa kararı alıp almayacağı olacağa benziyor. İşte bu konudaki gelişmeler şu şeklide:

MHP koridorları istifa söylentileri ile çalkalanırken, ünlü sunucu Erhan Çelik de "Bahçeli istifa kararı aldı" şeklinde bir mesaj paylaştı.

1 Kasım seçim sonuçları MHP'de büyük şok yarattı. Devlet Bahçeli'nin memleketi Osmaniye'de bile büyük oy düşüşleri yaşandı. MHP genel merkezi birbirine girmiş durumda. Bu gelişmelerin ardından Bahçeli'nin divanı toplamak için talimat verdiği öne sürüldü.

İSTİFA SÖYLENTİLERİ DOLAŞIYOR

MHP genel merkezi bu sıcak gelişmeyle birlikte kaynıyor. Koridorlarda Devlet Bahçeli istifa edebilir söylentileri dolaşıyor.

GENEL MERKEZ SESİZLİĞE GÖMÜLDÜ

1 Kasım seçim sonuçları açıklanmaya başladığı andan itibaren MHP genel merkezi sessizliğe gömüldü. MHP divan üyelerinin dahi bulundukları illerde milletvekilliğini kaybettiği söyleniyor.

ERHAN ÇELİK: BAHÇELİ İSTİFA KARARI ALDI

Bahçeli'nin istifa edebileceği yönündeki söylentilerin ardından ünlü sunucu Erhan Çelik de sosyal medya hesabından bomba bir iddia ortaya attı. Çelik, "MHP Lideri Devlet Bahçeli istifa kararı aldı" şeklinde bir mesaj paylaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim