• İstanbul24 °C
  • Ankara17 °C
  • İzmir26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğan Grubu: Cem Küçük tetikçilik yapıyor!
2015-08-26 16:20:03

Doğan Grubu: Cem Küçük 'tetikçi'lik yapıyor!

Doğan Grubu, Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu aracılığıyla yanıt verdi.Doğan Grubu adına yapılan açıklamada "Cem Küçük...
Doğan Grubu, Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu aracılığıyla yanıt verdi.

Doğan Grubu adına yapılan açıklamada "Cem Küçük son günlerde gerek gazetesindeki köşesinden gerekse bazı televizyon programlarından nefret ve iftira kusmaya devam etmektedir." denildi. Açıklamanın devamında "Bu zavallı, malum yerlerden aldığı talimatla hareket etmektedir. Belli ki kendi gibi tetikçilerin şakşakçılığı ile içinde bulunduğu zavallılığın farkında olamayacak kadar haysiyet cinayetlerine batmış bulunmaktadır." diyerek tepki gösterilen açıklama şu şekilde:

"Onursal Başkanımız Sayın Aydın Doğan ve Grubu’muza yönelik asılsız ve çirkin iftiralarda bulunmayı alışkanlık haline getiren gazeteci Cem Küçük son günlerde gerek gazetesindeki köşesinden gerekse bazı televizyon programlarından nefret ve iftira kusmaya devam etmektedir.

Hiç kuşkumuz yok bu zavallı, malum yerlerden aldığı talimatla hareket etmektedir. Belli ki kendi gibi tetikçilerin şakşakçılığı ile içinde bulunduğu zavallılığın farkında olamayacak kadar haysiyet cinayetlerine batmış bulunmaktadır. Bu nedenle, böylesine bir batağa saplanmış bu şahsı muhatap kabul etmiyoruz. Yargı önünde hakkımızı aramaya devam edeceğiz.

Ancak, bugünkü yazısında Yüce Türk Adaletinin mensupları, hakimlerimiz ve savcılarımızın satın alınabildiklerine yönelik ifadeleri ile vardığı alçaklığın ve müfteriliğin seviyesini ifşa etmeyi ve bu konuda gereğini yapmak üzere Türk Adaletine çağrıda bulunmayı bir görev bildiğimizi ifade etmek istiyoruz.      

Bu vesileyle bir kez daha; adı geçen zavallı ve benzeri tetikçilere talimat veren efendilerine bu bataktan bir an önce kurtulmalarını tavsiye ediyoruz.
Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunarız.

Doğan Grubu adına
Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Ahter Kutadgu"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim