• İstanbul10 °C
  • Ankara0 °C
  • İzmir6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan: Failleri bugün yarın inşallah çıkaracağız
2015-10-14 14:55:05

Erdoğan: "Failleri bugün yarın inşallah çıkaracağız"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çankırı Belediye Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti. Ankara'daki terör saldırısıyla ilgili konuşan Erdoğan "Faillerini bugün...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çankırı Belediye Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti. Ankara'daki terör saldırısıyla ilgili konuşan Erdoğan "Faillerini bugün yarın inşallah çıkaracağız" dedi.

İşte Erdoğan'ın sözleri:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
 

"Biz biliyoruz ki birbirimizi sevmedikçe iman etmiş olamayız. Öyleyse bunun gereğini yapmamız lazım. Hanım kardeşlerimden ricam, siz birlik için, beraberlik için, kardeşlik için kapı kapı dolaşarak inanıyorum ki bu birliği, beraberliği, kardeşliği yaymalısınız. Zira biliyorsunuz atalarımızın güzel bir ifadesi var, 'Kale içeriden fetholunur.' Bunlar da sizsiniz, bunu siz yaparsınız. Ben buna inanıyorum. Gençler, sizler de bir şeyi unutmayacaksınız, siz bu milletin geleceğisiniz. Ben, karşımdaki gençliği tinerci gençlik olarak görmüyorum. O gençliğin de kurtuluşuna çare olacak gençlik olarak görüyorum. Ben, karşımdaki gençliği eli molotoflu gençlik olarak görmüyorum. O eli molotoflu olanların kurtuluşuna vesile olacak gençlik olarak görüyorum. Sizler, elinde bilgisayarı, kitabıyla geleceğin o karanlık günlerini aydınlatacak gençliksiniz. Birbirinizi Allah için sevin, menfaat için değil. Makam, mevki için değil sadece Allah için sevin. Ben, önümüzdeki büyüklere söylüyorum, hanım kardeşlerimize yardımcı olalım, gençlere sahip çıkalım, destek olalım. İnşallah geleceğin Çankırısını da Türkiyesini de çok daha güçlü kalalım.

"Faillerini bugün yarın inşallah çıkaracağız.

97 vatandaşımız vahşice öldürüldü. Faillerini bugün yarın inşallah çıkaracağız. Ama bilesiniz ki terörün, iyisi kötüsü olmaz. Terörün tamamı kötüdür. Bunları tespit etmek suretiyle de gereği yapılacaktır. Canlı bomba olarak ölenler öldü zaten. Bunların arkasında kim var, mesele şimdi onları çıkarmak. Onları çıkaracağız."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim