• İstanbul28 °C
  • Ankara29 °C
  • İzmir35 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan: Kimse bizden rehavet beklemesin
2015-10-26 14:55:10

Erdoğan: "Kimse bizden rehavet beklemesin"

13.Muhtarlar buluşmasında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimse bizden rehavet beklemesin, kimse bizden buna ara vereceğimizi beklemesin. Hedef...
13.Muhtarlar buluşmasında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimse bizden rehavet beklemesin, kimse bizden buna ara vereceğimizi beklemesin. Hedef sadece 1 Kasım da değil. 1 Kasım'a kadar da 1 Kasım'dan sonra da bu operasyonlarımız devam edecekt

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları;

- Terör örgütünün zulmüne en çok maruz kalan, en çok can kaybeden, en çok sıkıntı çeken hiç şüphesiz bölgedeki Kürt
kardeşlerimdir. Terör sorununun çözümü, bu kardeşlerimin önündeki en büyük sorundur. Ve bu da terör sorununun çözümünden geçmektedir. Ama ben şimdi diyorum ki bölgedeki benim Kürt kardeşlerim de bu terör örgütüne karşı tavrını koymalıdır. Öleceksek bir kere ölelim ama adam gibi ölelim.

- Terörle mücadelede kimse bizden rehavet beklemesin, kimse bizden buna ara vereceğimizi beklemesin. Hedef sadece 1 Kasım da değil. 1 Kasım'a kadar da 1 Kasım'dan sonra da bu operasyonlarımız devam edecektir ve tüm terör örgütlerine karşı devam edecektir."

- Bizim tek bayrağımız var. İkinci bayrağımız var mı? Ama ikinci bayrakla dolaşanlar ne yazık ki bu ülkede oy alabiliyorlar. Onlara gereken cevabı 1 Kasım'da vermek gerekmiyor mu? İşte taşıdıkları tabutları görüyoruz. Tabutların üzerine kendi paçavralarını dolamak suretiyle ne yazık ki defin törenleri düzenliyorlar. Sonra da diyorlar ki utanmadan, sıkılmadan, 'Bizim bayrakla sorunumuz yok.' Senin bayrakla sorunun olup olmadığını bilmem ama Türk Bayrağı ile sorununun olduğunu biliyorum.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim