• İstanbul24 °C
  • Ankara17 °C
  • İzmir26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsan Vakfı öğrencilere kurban bekliyor
2015-09-10 09:31:22

İnsan Vakfı öğrencilere kurban bekliyor

“Önce insan” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren İnsan Vakfı, bu yıl hayırseverlerin kendilerine bağışlayacakları kurbanları öğrencilere ve Suriyeli...
“Önce insan” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren İnsan Vakfı, bu yıl hayırseverlerin kendilerine bağışlayacakları kurbanları öğrencilere ve Suriyeli ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

2015 yılı kurban organizasyonu ile ilgili açıklama yapan İnsan Vakfı Genel Başkanı Kemal Eliş şunları söyledi: “1992 yılında “Önce İnsan” diyerek ve eğitimi önceleyerek faaliyetine başlayan İnsan Vakfı, kurulduğu günden bu güne aralıksız faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Vakfımız yıl içinde binlerce öğrenciye eğitim veriyor, binlerce öğrenciye burs, öğrenci evi, kitap ve kırtasiye gibi yardımlarda bulunuyor. Vakıf ayrıca okul yapımı, okullara kütüphane kurma, mescit yapma gibi talebe yönelik yardım faaliyetlerini de yürütüyor.

 

İnsan Vakfı olarak 2015 yılı kurban organizasyonumuzun Türkiye ayağında, hayırseverlerin bağışlayacağı kurbanlardan elde edilen etleri yıl boyunca öğrencilere dağıtacağız. Ayrıca İstanbul’da ikamet eden Suriyeli misafirlere de kurban eti ulaştıracağız.

 

Bu yıl Türkiye ve Afrika’da kurban kesimi yapacağız. Kurban kesim bedelimiz Türkiye için 690, Afrika içinse 390 Lira’dır. Türkiye’de ve Afrika’da ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere hayırseverlerin kurban bağışlarını bekliyoruz.”

 

İnsan Vakfı kurban organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.insanvakfi.org.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim