• İstanbul26 °C
  • Ankara23 °C
  • İzmir27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lidere Sadakat Ülkücülüğün Farzıdır
2015-11-09 21:55:04

"Lidere Sadakat Ülkücülüğün Farzıdır"

Eski Ülkü Ocakları Başkanından Devlet Bahçeli'ye destek geldi. Okan Ertorun yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli'nin arkasında olduklarını ve ülkücülüğün...
Eski Ülkü Ocakları Başkanından Devlet Bahçeli'ye destek geldi. Okan Ertorun yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli'nin arkasında olduklarını ve ülkücülüğün bunu gerektirdiğini söyledi.

7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili çıkaran ancak 1 Kasım seçimlerinde istediği başarıyı gösteremeyen MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik eleştirilerin arttığı bir dönemde Eski Ülkü Ocakları Başkanından Genel Başkan'a destek geldi. 

"Lidere Sadakat Ülkücülüğün Farzıdır" diyerek ekledi, "Alparslan Türkeş Beyin terbiye ve eğitiminden geçmeyenler bugün bu hareketin lideri dürüst bir o kadar bu davanın her kademesinde Başbuğumuzun yanında yer almış Sayın Devlet Bahçeli beye saldırıyorlardır. Ülkücüler Ocaklardan yetişmiş bu davanın çilesini çekmiş “Kafes”lerden bugüne gelen Şu Çılgın Ülkücüler ne bu davayı ne de liderimizi ne de üç kuruş menfaat için partimizi satarız, aç kalırız işsiz aşsız kalırız kafeslerde işkence herşey bizim içindir"

İşte Okan Ertorun'un açıklaması:

"Seçim sonuçlarından sonra günlerdir gerek medya aracılığıyla gerek sosyal medya da menfaat uğruna saf değiştirenler Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye çirkin itamlarda bulunmaktadırlar. 1 Kasımda gönül isterdi ki iktidar olalım. Alınan oy oranı tartışılır eleştirilir ama bu kol kırılır yen içinde kalır ilkesi içinde olmalıdır.

Bu davaya en küçük bir hizmet etmemiş ne ocaklardan yetişmiş ülkücü kökenden gelmeyen sadeceişleri siyaset yapmak olan milliyetçi hareket ilkelerinden uzak ömründe bir kez 9 ışığı okumayan merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyin terbiye ve eğitiminden geçmeyenler bugün bu hareketin lideri dürüst bir o kadar bu davanın her kademesinde Başbuğumuzun yanında yer almış Sayın Devlet Bahçeli beye saldırıyorlardır. Ülkücüler Ocaklardan yetişmiş bu davanın çilesini çekmiş “Kafes”lerden bugüne gelen Şu Çılgın Ülkücüler ne bu davayı ne de liderimizi ne de üç kuruş menfaat için partimizi satarız, aç kalırız işsiz aşsız kalırız kafeslerde işkence herşey bizim içindir. Biz eyvallah deriz.

Bugün akpnin peşinden gidenler yarın bizimle olamaz ne hareketmişiz ki bütün oyunlar üstümüze oynandı. Bizler baraj altında kalırkende Meclis'te yokken de biz ülkücüydük ve ülkücü kalacağız. Liderimizin arkasında ve yanındayız. Biz şahısların değil yüce makam olan Genel Başkanlık makamına saygı ve itiatte kusur etmedik etmeyeceğiz.

Alınacak kararın Genel Kurul da alınacağı ve biz Ülkücülerin buna saygı göstereceği anlayışlı ve saygılı olacağını tüm Türkiye dost düşman görecektir. Sayın Genel Başkanımız dürüst güvenilir bugüne kadar hiçbir yolsuzluk iddalarınakarışmayan köklü bir aileden gelen şerefli dürüst bir insandır. Bizler Genel Başkanımızın evlatlarıyız. Liderimizin milyonlarca evladı onun arkasındadır. Dimdik onurlu bir şekilde yanındayız yolun yolumuz dava davamızdır.

Yanındayız Türkmenbeyi…

Rabbim biz Ülkücüleri ve Büyük Türk Milletini Korusun.

Ne Mutlu Türküm Diyene…"

   

     Okan Ertorun

Eski Ülkü Ocakları Başkanı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim