• İstanbul19 °C
  • Ankara22 °C
  • İzmir25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Medya Platformundan terör açıklaması
2015-09-10 11:20:07

Medya Platformundan terör açıklaması

Milletimiz bu günleri de atlatacaktır. Son günlerdeki terör olayları milletçe canımızı acıtmaya devam ediyor. Ancak gerek halkımız gerekse sivil toplum...
Milletimiz bu günleri de atlatacaktır. Son günlerdeki terör olayları milletçe canımızı acıtmaya devam ediyor. Ancak gerek halkımız gerekse sivil toplum kuruluşlarının bu konudaki hassasiyeti devam ediyor.

Terör olaylarına yönelik tepkiler gelmeye devam ediyor.

Medya Platformu Başkanı Ahmet Durkaya'nın son günlerde yapılan terör saldırılarına yönelik yapmış olduğu basın açıklaması şu şekilde:

Son günlerde artan erkekliğe sığmayan arkadan vurma usulleriyle haince pusu kurularak terör saldırıları sonucunda şehit düşen güvenlik güçlerimize, kamu görevlilerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah`tan rahmet, kederli ailelerine ve yüce milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

 

Geçmişten bugüne, her türlü zorluk ve acıya birlikte göğüs gererek galip çıkmayı başaran milletimiz, kardeşlik yürüyüşünü sürdürecek ve Anadolu kardeşliği bozulmayacaktır. Terörün; milleti, dini, iyisi, kötüsü, haklısı, haksızı ve hiçbir mazereti olamaz. Terör terördür, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın, hangi gerekçeye sahip olursa olsun karşısındayız.Bu hain ve dinsiz düşmanın tek isteğinin milletimizin birliğini bozmak olduğunu ve yapılan her haberle daha da büyüdüğünü unutmayalım.

 

Eskiden de olduğu gibi bu zorlu süreçte Bizler Milletçe devletimizin ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanında olduk. Ülkemizin bir an önce huzura, refaha kavuşması için akıl sahibi tüm yurttaşlarımızı terörün karşısında durmaya, mazlumun yanında olmaya, devletimize destek olmaya davet ediyoruz.

 

MEDYA PLATFORMU HAKKINDA:

Medya Platformu, gazeteciliği içeride ve dışarıda temsil etme, geliştirme ve iletişim özgürlüğünü savunma çizgisinde kurulmuş bir gazateciler derneğinin ismidir. 

Medya yöneticilerini ve çalışanlarını, yazarları, sanatçıları, akademisyenleri ve iletişim fakültesi öğrencilerini buluşturan Medya Platformu, dünya ve Türkiye medyasının temel sorunlarının konuşulduğu; çözüm yollarının arandığı entelektüel, çok sesli ve özgür bir ortamdır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim