• İstanbul26 °C
  • Ankara23 °C
  • İzmir27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP lideri Bahçeliden çarpıcı açıklamalar!
2015-10-16 08:00:03

MHP lideri Bahçeli'den çarpıcı açıklamalar!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Habertürk/Show TV ortak yayında gündeme dair açıklamalar yaptı.MHP lideri Devlet Bahçeli, Habertürk/Show TV ortak yayında özetle...
MHP lideri Devlet Bahçeli, Habertürk/Show TV ortak yayında gündeme dair açıklamalar yaptı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Habertürk/Show TV ortak yayında özetle şu açıklamaları yaptı:

ZAAFİYET VAR:

Esas önemli husus istihbarattır Rakka’dan Ankara’ya kadar 935 km yol katederek bombalar Ankara’ya taşınıyorsa burada bir zaafiyet var demektir.

 

BİZİM CAMİADA DA HAYIR SUÇLAMASI VAR:

(MHP hayırcı parti diye suçlanıyor? sorusu üzerine) Bu kanaat bizim camiada da var. Milletvekili adaylarımıza bu sorular yöneltilebilir. Milletvekili arkadaşımız yeterli cevabı veremiyorsa bir puan kaybetmiş demektir. Hem hayırda ‘hayır’ vardır.

O ÇANTAYI AÇTI:

(Davtuoğlu ile koalisyon görüşmesine götürdüğü çantayı açarak) Başbakanla görüşmemizde çantayı açtım, dört şart kabul edilseydi dosyayı verebilirdim. İçindeki dosyalar Çözüm Süreci Aldatmacasının Sona Erdirilmesi, PKK’nın Siyasi Uzantıları Hakkında Neden Hiç Bir İşlem Yapılmamaktadır. Milletvekilleri ve Siyasi Partilerin Anayasanın 14. Maddesine Aykırı İşlemleriyle İlgili Yapılacaklar. Müzakere Sürecinde Koalisyonu Olgunlaşması Sürecinde Konuşulacak Konular.

MHP VE AKP’YE TOPLAM 26 MİLYON OY:

MHP ve AKP’nin toplam oy oranı 26 milyon 237 bin 417. Oy oranına göre dağılımda AKP ve MHP yüzde 57 dayanağına bağlı. Toplam 338 vekil. Bakanlık dağılımı; Başbakan ve biri başbakan vekili olmak kaydıyla iki başbakan yardımcılığını çıkınca geriye 21 bakanlık kalıyor. Bakanlıkların dağılımında 5.99 MHP, 15.2 AKP. Yani toplam olarak söylediğimizde 6 biz, 15 onlardan oluşacak, 21 bakanlık. Bir de başbakan yardımcılığı.

ZOR AĞLARIM:

Bir aile bütünlüğü içindeyiz görünmeyen bir sevgi bağlılığımız vardır, birbirimizi öne çıkararak aile istismarı yapmayız. Zor ağlarım, çok zor çok nadir ağlayanlardan birisiyim. Zannediyorum hayır neden hayır anlaşılmıştır. Her şeyde bir hayır vardır.

 

milliyet

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim