• İstanbul27 °C
  • Ankara26 °C
  • İzmir28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patır patır patlatılan yollardaki bombaları kim, ne zaman döşedi?
2015-09-09 00:30:02

Patır patır patlatılan yollardaki bombaları kim, ne zaman döşedi?

Cem Küçük, A haber'de katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.Cem Küçük, 'çözüm süreci'nde  PKK'nın ve onu destekleyen müteahhit...
Cem Küçük, A haber'de katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cem Küçük, 'çözüm süreci'nde  PKK'nın ve onu destekleyen müteahhit ve çalışanların mühimmat yığdığını devletin ise bunu 'barış, kardeşlik' konularından dolayı göz yumduğunu söyledi.

 
 

Cem Küçük'ün açıklamaları:

"Cumhurbaşkanımız 2 gün önce bu ekranlarda iki yıl boyunca çözüm sürecibaşladığından beri bu şehir yapılanması ve diğer PKK'nın silah mühimmatı yaptığını asfaltların altına mayınlı tuzak kurduğunu söyledi. Ama o zaman iyi niyetten dostluk barış kardeşlik oluyor diye bunlar bir miktar görülmedi oksa yani bunlar devletin bilgisi dahilindeydi."

Erdoğan'da bu bombaların 'çözüm süreci' devam ederken yerleştirildiğini söylemişti. 

60'dan fazla şehidimizi yollarda patlayan bombalı tuzaklardan kaybettiğimizi düşündüğümüzde, çok ciddi bir ihmalin olduğu görülmektedir. 

Bu konuda ihmali bulunan gerek devlet içerisindeki sorumluların gerekse yolların yapımında çalışan kişilerin ve yöneticilere yönelik bir operasyon yapılıp yapılmayacağı kamuoyu tarafından takip edilecektir. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim