• İstanbul12 °C
  • Ankara16 °C
  • İzmir18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Risk aldı, başardı, şimdi rakipsiz
2015-11-13 08:55:02

Risk aldı, başardı, şimdi rakipsiz

Çelik Alyans modasını başlatan girişimci kendisiyle yarışıyor.Altın ve pırlantanın hüküm sürdüğü alyans piyasasında "çelik gibi" bir devrim yapan...
Çelik Alyans modasını başlatan girişimci kendisiyle yarışıyor.

Altın ve pırlantanın hüküm sürdüğü alyans piyasasında "çelik gibi" bir devrim yapan Lovering'in yönetim kurulu başkanı Erdal Kaya, takı dünyasında kısa sürede kendi kendiyle yarışır hale gelen bir marka yaratmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Takı dünyasının "az bilinen" materyallerinden çeliği alyans gibi riskli bir pazara sokmaya karar verdiğinde herkesin burun kıvırdığını söyleyen Erdal Kaya, "Lovering'in çelik alyansları kendiyle yarışır hale geldi. İnsanlar çelik alyansların ne kadar kullanışlı olduğunu çok kısa bir sürede anladılar. Piyasada rakipsiz olmak bize daha kreatif fikirler aşılıyor" dedi.

 

İnsan sağlığına en uygun PH değerine sahip metallerden biri olan çelikten alyansların özellikle gençler tarafından çok sevildiğini söyleyen Lovering Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kaya, "Bir sağlık ihtiyacına cevap veren bir ürünün kendi modasını yaratmış olması bizi gururlandırıyor Çelik ürünleri bizzat kendim tasarlıyorum ve ürün portföyümüz her geçen gün artıyor. Çiftlerin evlilik yıldönümlerinde birbirlerine çelik alyans hediye ettiğini görmek bizi mutlu ediyor’’dedi.

 

Lovering altın Sarısı,rose Gold ve metalik renklerin yanı sıra yeni siyah renkteki alyansları müşterilerinin beğenisine sunan Lovering, pazarda rakipsiz olmasının da avantajıyla ürün portföyüne yenilikçi modeller de eklerken oldukça cesur davranabiliyor.

 

2009’dan beri takı ve aksesuar sektöründe hizmet veren “Lovering” 400 satış noktasında altın ve gümüşe sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim