• İstanbul4 °C
  • Ankara-1 °C
  • İzmir8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ruhi Ersoy’dan Bahçelinin yerine... açıklaması
2015-11-11 20:55:04

Ruhi Ersoy’dan "Bahçeli'nin yerine..." açıklaması

“Bahçeli kendi yerine Ruhi Ersoy’u hazırlıyor” haberini yalanlama geldi.MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, bugün bir internet sitesinde kendisi ve MHP...
“Bahçeli kendi yerine Ruhi Ersoy’u hazırlıyor” haberini yalanlama geldi.

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, bugün bir internet sitesinde kendisi ve MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili çıkan “Bahçeli yerine Ruhi Ersoy’u hazırlıyor” haberini yalanladı. Ersoy yaptığı yazılı açıklamada “Amaçları Milliyetçi Hareket Partisi’ni karıştırmak olan malum odaklar her gün bir ismi ortaya atarak algı yöneticiliği yapmakta, MHP’de bir genel başkanlık değişimine ihtiyaç olduğu yönünde bir algı yaymaya çalışmaktadırlar. Bu haberlerin emperyalist güçlerin küresel projelerine taşeronluk yapanların medya organlarında görülmesi durumun anlaşılması için kâfidir.” dedi.

Açıklamasının bir bölümünde de bağımsız olması gereken Erdoğan, devlet imkanlarını kullanarak bir partinin iktidar olması için çaba harcamıştır vurgusunda bulundu. Millete ölümü gösterip sıtmaya razı edilmeye çalışıldığını berliten Ruhi Ersoy’un açıklamasının ilgili bölümü şu şekilde: “1 Kasım 2015 seçimlerine Türkiye normal şartlarda gitmemiştir. 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan tabloyu görenler milletin tercihine saygı duymamış, memleketin yangın yerine çevrilmesine göz yumarak ölümü gösterip sıtmaya razı edercesine adeta tehditle milletin önüne sandığı tekrar koymuşlardır. Bu süreçte tarafsız olması gerek Sayın Cumhurbaşkanı yine meydanlara inmiş, “400 vekil” için çeşitli toplantılar, açılışlar adı altında aktif siyaset yapmıştır. Devletin çalışanları, görevlileri bir partinin iktidarı için çabalamıştır.”

İşte MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy’un yapmış olduğu açıklama:

“Haber 7 internet sitesinde, “İşte Bahçeli’nin Yerine Hazırladığı İsim” başlığı ile verilen Ferhat Esnek’in haberinde Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in kendi yerine şahsımı hazırladığı iddiası yer almıştır. Sözü edilen haber tamamen gerçek dışı, hayal ürünü uydurulmuş maksatlı bir haberdir. Amaçları Milliyetçi Hareket Partisi’ni karıştırmak olan malum odaklar her gün bir ismi ortaya atarak algı yöneticiliği yapmakta, MHP’de bir genel başkanlık değişimine ihtiyaç olduğu yönünde bir algı yaymaya çalışmaktadırlar. Bu haberlerin emperyalist güçlerin küresel projelerine taşeronluk yapanların medya organlarında görülmesi durumun anlaşılması için kâfidir. Küresel planlarının önünde dik duruşu, taviz vermeyen tavrı ile hedef gösterilen Genel Başkanımız üzerinde oynamaya çalıştıkları kirli oyunların farkındayız! Bu planları yapanların, oyunu yazanların ve yönetenlerin senaryolarına kimlerin figüranlık ettiğini amaç ve gayelerini de iyi bilmekteyiz.

1 Kasım 2015 seçimlerine Türkiye normal şartlarda gitmemiştir. 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan tabloyu görenler milletin tercihine saygı duymamış, memleketin yangın yerine çevrilmesine göz yumarak ölümü gösterip sıtmaya razı edercesine adeta tehditle milletin önüne sandığı tekrar koymuşlardır. Bu süreçte tarafsız olması gerek Sayın Cumhurbaşkanı yine meydanlara inmiş, “400 vekil” için çeşitli toplantılar, açılışlar adı altında aktif siyaset yapmıştır. Devletin çalışanları, görevlileri bir partinin iktidarı için çabalamıştır.

TBMM de yemin töreni bile yapılmadan, tek başına işbaşına diyenlerin ülkeyi istikrarlı bir biçimde yönetip yönetemeyeceği bile henüz test edilmemişken MHP bilinçli olarak  tartışma odağı haline getirilmiştir. Hiçbir şüphem yok ki yakın gelecekte AKP iktidarının gerçek niyeti ortaya çıkacak ve Liderimiz Devlet Bahçeli’nin haklılığı gün gibi belirecektir. İşte o zaman şimdi lideri tartışmaya açanlar da tekrar el öpme sırasına gireceklerdir.”

 

Temel Gazete

 

 

Ruhi Ersoy Kimdir?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim