• İstanbul10 °C
  • Ankara1 °C
  • İzmir12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SANDIK SONUÇLARINI KONTROL EDİN!
2015-10-30 15:00:03

SANDIK SONUÇLARINI KONTROL EDİN!

Sandık sonuçlarını karşılaştırma uyarısında bulunuldu.Seçim sonuçlarının doğruluğu ancak ve ancak her sandık sonucunun Yüksek Seçim Kurulu tarafından...
Sandık sonuçlarını karşılaştırma uyarısında bulunuldu.

Seçim sonuçlarının doğruluğu ancak ve ancak her sandık sonucunun Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanan sandık sonucuyla karşılaştırılmasıyla sağlanabilir.

 

Seçim Güvenilirliği için işbirliği içinde olduğumuz Oy ve Ötesi'nin sandık başlarında yapacakları çalışmaların yanı sıra sizler de dilediğiniz yerden sandık sonuçlarını kontrol etme işlemine katılabilirsiniz. Elektronik Demokrasi Partisi olarak geliştirdiğimiz e-Sandık uygulamasını kullanarak, dilediğiniz her sandığın YSK tarafından açıklanan sonucunu inceleyebilirsiniz.

 

Sandık başlarındaki parti görevlilerini ve yurttaşlarımızı sandık sonuçlarını not etmeye ya da fotoğrafını çekmeye, daha sonra e-sandık uygulamasını kullanarak YSK sonuçlarıyla karşılaştırmaya çağırıyoruz.

 

Bu çağrımız "Güvenilir Bir Seçim" isteyen tüm siyasi partilere ve hangi partiye yakın olursa olsun tüm yurttaşlarımızadır.

 

e-Sandık Uygulaması İçin Tıklayınız 

https://www.eparti.org/#/sandik-sonuc/ 

 

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Elektronik Demokrasi Partisi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim