• İstanbul18 °C
  • Ankara12 °C
  • İzmir19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teröristler Ankaraya balonla mı geldi?
2015-10-25 15:55:06

'Teröristler Ankara'ya balonla mı geldi?'

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: Sayın Başbakan, Sayın Cumhurbaşkanı bugün sen de gidemezsin Sivas'ın doğusuna, kara yoluyla gidemezsiniz.Saadet Partisi...
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: Sayın Başbakan, Sayın Cumhurbaşkanı bugün sen de gidemezsin Sivas'ın doğusuna, kara yoluyla gidemezsiniz.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak İstanbul'da yaptığı mitingte Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi. Ankara saldırısı ile ilgili güvenlik konusunu gündeme getirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Tamam geçmişte Toroslar vardı ama Allah aşkına daha dün diyebileceğimiz mesafede Türkiye'nin başkentinde, beyninde 102 cana kıyan teröristler, Ankara'ya uçan balonlarla mı geldi? Sayın Başbakan mesele nereye gittiğiniz değil, hangi yoldan gittiğinizdir" dedi.

Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, partisinin Büyük İstanbul Mitingi'ne katıldı. Gaziosmanpaşa Meydanı'nda gerçekleşen mitingde konuşan Mustafa Kamalak şunları söyledi:

"Kendi ülkemize şöyle bir bakalım; her gün gelen şehit haberleriyle sarsılıyoruz. Bütün bu acılar yetmezmiş gibi bir de iktidar sahipleri çıkış, 'Sivas'ın doğusuna bile gidemezsiniz' diye kendi kusurlarından prim çıkarmaya çalışıyorlar. İyi de arkadaş, 13 yıldır iktidarda sen değil misin? 13 yılda ülkeyi bu hale getiren sen değil misin? Bugün Sivas'ın ötesine gidilemiyorsa bu senin suçun, senin ihmalin, senin kusurun değil mi? Eğer bu ülkenin bir takım evlatları Sivas'ın doğusuna gidemiyorsa bunun sorumluluğu 13 yıldır tek başına iktidarda olanlara ait değil midir?" dedi. Kamalak, "Buradan Sayın Cumhurbaşkanına, Sayın Başbakana, hükümet yetkililerine bir bütün olarakta muhalefet liderlerine haykırıyorum; güvenlik ordusu olmadan Sayın Başbakan, Sayın Cumhurbaşkanı bugün sen de gidemezsin Sivas'ın doğusuna, kara yoluyla gidemezsiniz. Ülkeyi bu hale getirdiniz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim