• İstanbul24 °C
  • Ankara20 °C
  • İzmir22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Sağlık Sektörü, şehir hastaneleri ile güçleniyor
2017-03-28 19:55:03

Türk Sağlık Sektörü, şehir hastaneleri ile güçleniyor

Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği Sempozyumu’nda ‘Şehir Hastaneleri’ masaya yatırılıyor.Avrasya Bölgesi’nin en önemli...
Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği Sempozyumu’nda ‘Şehir Hastaneleri’ masaya yatırılıyor.

Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarlarından biri olan Expomed Eurasia ile birlikte 01-02 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı düzenlenecek ‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum, yurt içinden olduğu kadar, yakın coğrafyadan ülke bakanlıklarının katılımıyla gerçekleşecek.

 

Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) ve Kamu ve Özel Ortaklığı Derneği tarafından 1-2 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum; T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ‘ın davetlisi olarak Azerbaycan, Bahreyn, Kırgızistan, Kosova, Pakistan ve Suudi Arabistan’dan Sağlık Bakanları, Bakan Yardımcıları ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri katılımıyla geçekleşecek.

 

Suudi Arabistan, 12 kişilik heyetiyle Expomed Eurasia’da…

Suudi Arabistan heyetinin yanı sıra, Bahreyn Krallığı Sağlık Bakanı Alsaleh Faequa Saeed Abdullah‘ın da heyetiyle birlikte katılacağı sempozyum ve fuar, Sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olacak.

 

Şehir Hastaneleri’nin tüm detayları için…

‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyumun düzenleneceği alanda, Şehir Hastaneleri projelerini gerçekleştiren Rönesans, Akfen, ÇÇN Holding gibi dev inşaat firmalarının yanı sıra tedarikçileri olan ISS Tepe Servis, Havelsan, Akgün Yazılım da yerlerini alacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Maydanoz TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim